Who

we
are?

Let's work together and
make awesome site easily

Meet us...

2006 yılında temelleri atılan firmamız, O.E. Teknoloji, başlangıçta OETECH Solutions adı ve İstanbul merkeziyle bankacılık sektörüne çözüm odaklı ve yenilikçi yazılım hizmetleri sunmayı amaçlamıştır. 2013 yılında merkezimizi Bursa’ya taşıyarak, ismimizi de “O.E. Teknoloji” olarak güncelledik. Kuruluş amacımızın yanı sıra, firmamız zamanla evrilmiş ve ana odağını üretim yapan firmalar üzerine çevirmiştir. Bu kapsamda, müşterilerimizin A’dan Z’ye tüm bilgi işlem ve teknoloji ihtiyaçlarını gelişmiş otomasyon çözümleri ile karşılamaktayız. Uzmanlık alanlarımız arasında donanım sistemleri, otomasyon çözümleri, mobil programlar ve Web, Windows ve Linux için yazılım geliştirmeler bulunmaktadır. Yenilikçi yaklaşımımız ve sürekli gelişim ilkesi doğrultusunda, etkin ve yetkin personelimizle mekanik ve elektronik alanlarda destek sunmaktayız. Uzman geliştirici ekibimizle, çözüm odaklı projeler üreterek müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarına yönelik hizmet vermekteyiz.

Siz değerli iş ortaklarımız ve müşterilerimizle daha nice başarılara imza atmaya var mısınız?

Vizyonumuz

Sektörde liderliği hedefleyen O.E. Teknoloji olarak, sürekli gelişen ve değişen teknolojik ihtiyaçlara uyum sağlayarak müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı amaçlamaktayız. Bilgi ve tecrübemizi kullanarak sektöre yön veren projeler üretmeye ve değer katan çözümler sunmaya devam edeceğiz.

Misyonumuz

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını doğru analiz ederek, en etkili ve yenilikçi çözümleri sunmak. Güvenilir ve sürdürülebilir hizmet anlayışımızla, iş ortaklarımız ve müşterilerimizle uzun vadeli ve sağlam ilişkiler kurmak.

pbdhpcalgontecasliautostudiayazkaucukbalappayeetelerbabkodsanonaysanapplaskarisisanonatvarrocbozalietkasima

Innovative and Surprising Ideas

Your thoughts are very important to us. We are never prejudiced that it is impossible. We listen to you and then we give life to your thoughts together by being a tool for your thoughts in all the works and by you taking an active role in the project.

Dream team

Great team is the key

Digital World Let's Explore Together And meet our team

Hanife Öztürk

FINANCE & ACCOUNTING DIRECTOR

İbrahim Şen

SYSTEM ENGINEER & ARMAN GROUP OWNER

İlker Alkara

CYBER SECURITY & SIBER ZEKA OWNER

Onur Yıldırım

FULL-STACK SENIOR DEVELOPER

Melda Aydın

Marketing Manager

Khaled Msouti

Android Developer


YETENEKLERİMİZ

Konusunda uzman ekibimiz ile….

Sistem Mühendisleri (Microsoft sistem desteği)
Yazılım Mühendisleri (C#, Java, .NET, VB, PHP, PYTHON)
Database Admins (MS SQL, MY SQL, ORACLE)
Donanım Teknikerleri (Bilgisayar Bileşenleri ve Yazıcılar)
ERP Danışmanları (ERPİS, DİNAMO)
Elektronik Mühendisleri (Otomasyon)
Network Mühendisleri (CCNA, CCNP)
Grafik Tasarımcıları (Photoshop, Illustrator, FIGMA)
Web Tasarımcıları (HTML, CSS, JS, REACT, ANGULAR)
Mobil Uygulama Geliştiricileri (IOS, ANDROID)
Test Mühendisleri (Selenium, JUnit)
İş Analistleri (UML, BPMN)
Proje Yöneticileri (PMP, SCRUM)
Satış ve Pazarlama Uzmanları
Sosyal Medya Uzmanları

Testimonials

Who love
my work

Our goal is to create a product and service that you’re satisfied with and use it every day. This is why we’re constantly working on our services to make it better every day and really listen to what our users has to say.

ETKA-D firmamızda, uzun yıllardır OETECH ile çalışıyoruz ve kullanmakta olduğumuz üretim takip sistemimizin Mobil & Bulut altyapısının ihtiyaçları doğrultusunda hem siber güvenlik hizmeti hemde Sistem Mühendislik hizmetlerinide almaya başladık. Artık sistem yönetimim evde dahi olsam her zaman kontrollüm altında.. Thanks a lot!

Hasan Can BALABAN
Hasan Can BALABAN

03 Jun 2024

BALAP A.Ş. Üretim takip sistemimizin 10 yıl öncesi ile şimdi arasında ki farkı görmek isterseniz OETECH ile çalışmanızı öneririm. Özellikle bu yıl PDKS ve MES çözümlerini entegre etmemizde ki hızları ve profesyonellikleri için teşekkür ederim.

İrfan Demir
İrfan Demir

02 Jun 2024

Customer support is realy fast and helpful the desgin of this theme is looks amazing also the code is very clean and readble realy good job !

01 Jun 2024

Amazing, really good code quality and gives you a lot of examples for implementations.

31 May 2024

Got a few questions after purchasing the product. The owner responded very fast and very helpfull. Overall the code is excellent and works very good. 5/5 stars!

30 May 2024

CEO of Codealy.io here. We’ve built a developer assessment platform that makes sense - tasks are based on git repositories and run in virtual machines. We automate the pain points - storing candidates code, running it and sharing test results with the whole team, remotely. Bought this template as we need to provide an awesome dashboard for our early customers. I am super happy with purchase. The code is just as good as the design. Thanks!

29 May 2024


OETECH Solutions, endüstri ve teknoloji dünyasını dönüştürüyor. Endüstri 4.0'ın yenilikçi çözümleri, mobil uygulama geliştirmeleri ve bulut tabanlı hizmetlerimiz ile işletmelerin dijital dönüşüm yolculuğunda güçlü bir ortak olun. Akıllı teknolojimiz ile geleceği şekillendirin.

© 2021. All rights reserved